NK Urania

Uslijed pandemije Covida-19 cijeli svijet je zaustavljen i stavljen u karantenu. Ni nogomet nije pošteđen tako da su sve lige od lige prvaka do županijske lige ukinute i stavljene na čekanje. Iako nije bilo treninga ni natjecanja zaposlenici NK Urania su se bacili na posao sređivanja terena, tribina, klubskih prostorija i svlačionica za narednu natjecateljsku sezonu u suradnji s Općinom Baška Voda. Općina Baška Voda je kupila, a djelatnici NK Uranie i općinske radne grupe montirali 500 sjedalica na tribinu. Trenutni kapacitet tribina je 700 sjedećih mjesta. Sve klubske prostorije i svlačionice su oličene i sređene. Netom prije pandemije ugrađen je sistem automatskog navodnjavanja terena financiran od strane HNS-a i Općine Baska Voda.

S nestrpljenjem i velikom željom očekujemo novu natjecateljsku sezonu!

 NK URANIA

Predsjednik Krešimir Radić

NK Urania
NK Urania
NK Urania
NK Urania
NK Urania