Općina Baška Voda raspisala natječaj i oglase za radna mjesta

Općina Baška Voda raspisala je natječaj za prijam u radni odnos na radno mjesto računovodstvenog referenta u Upravni odjel za proračun i financije na neodređeno vrijeme. Rok za predaju prijava je 28. ožujka 2019. godine.

U Upravnom odjelu za gospodarenje prostorom i komunalno-prometne poslove primaju se u službu na određeno vrijeme dva službenika na radna mjesta komunalnog i prometnog redara. Rok za predaju prijava je 28. ožujka 2019. godine.

 

DOC DOCNatječaj za prijam u službu na radno mjesto računovodstvenog referenta u Upravnom odjelu za proračun i financije Općine Baška Voda, 1 izvršitelj/ica na neodređeno vrijeme DOC


DOC DOCOglas za prijam u službu na radno mjesto prometnog redara u Upravnom odjelu za gospodarenje prostorom i komunalno- prometne poslove Općine Baška Voda, 1 izvršitelj/ica na određeno vrijeme zbog povećanog opsega posla u trajanju od 6 mjeseci DOC


DOC DOCOglas za prijam u službu na radno mjesto komunalnog redara u Upravnom odjelu za gospodarenje prostorom i komunalno- prometne poslove Općine Baška Voda, 2 izvršitelja/ice na određeno vrijeme zbog povećanog opsega posla u trajanju od 6 mjeseci DOC