OPĆINA BAŠKA VODA SVIM SREDNJOŠKOLCIMA SUFINANCIRA KUPNJU RAČUNALA

Svi srednjoškolci ostvaruju pravo na sufinanciranje računala
Odlukom općinskog načelnika Joska Roščića od dana 23. svibnja 2018. godine, svi srednjoškolci s područja Općine Baška Voda ostvaruju pravo na sufinanciranje kupnje računala u iznosu od 2.000,00 kuna.

Svim srednjoškolcima koji uz zamolbu prilože potvrdu o upisu u iduću školsku godinu srednje škole, potvrdu prebivališta na području općine Baška Voda, račun o kupnji računala, te broj računa za uplatu, Općina Baška Voda sufinancirat će kupnju računala sa iznosom od 2.000,00 kuna, koji iznos će se uplatiti na doznačeni broj računa.
Ova odluka je donesena kao potpora učenicima s područja Općine Baška Voda u njihovom obrazovanju i kao pomoć roditeljima u rasterećenju troškova financiranja učenika.