Europska prvakinja u kickboxingu Sara Jelić

Na Europskom prvenstvu za kadete i juniore u kickboxingu održanog od 2. do 10. rujna 2017. u Makedoniji u sastavu hrvatske reprezentacije, u uzrastu mlađih kadetkinja, nastupila je i predstavnica makarskog kickboxing kluba Mawashi, Baškovođanka Sara Jelić.

S tri izvrsne pobjede, Sara je osvojila zlatnu medalju i titulu Europske prvakinje.

Predstavnici Općine Baška Voda, općinski načelnik Josko Roščić i zamjenik općinskog načelnika Filip Vidulin ugostili su Saru Jelić, njene trenere i oca. Uz riječi pohvale i nade u daljnje postizanje uspješnih rezultata, Sari je uručeno cvijeće i prijenosno računalo kao nagrada za postignut rezultate. Predstavnici Općine Baška Voda upoznali su Saru Jelić i njene trenere da će im Općina Baška Voda pružiti potrebnu potporu u daljnjem radu.

 

1 1509115486251

1 15091152925372