Općina Baška Voda povećala potpore za novorođenu djecu s područja općine Baška Voda

Općinsko vijeće Baška Voda na svojoj dvadesetoj sjednici održanoj dana 21. veljače 2017. godine, na prijedlog općinskog načelnika Joska Roščića, znantno je povećao novčane potpore za novorođenu djecu s područja općine Baška Voda. Od početka ožujka, kad o

Općinsko vijeće Baška Voda na svojoj dvadesetoj sjednici održanoj dana 21. veljače 2017. godine, na prijedlog općinskog načelnika Joška Roščića, znatno je povećalo novčane potpore za novorođenu djecu s područja općine Baška Voda.
 

Od početka ožujka, kad odluka stupa na snagu, roditelji novorođene djece s područja općine Baška Voda, koji ispunjavaju kriterije navedene u odluci, mogu ostvariti jednokratne financijske potpore u iznosu od 4.000 kuna za prvo dijete, 6.000 kuna za drugo dijete, 8.000 kuna za treće dijete i za svako iduće dijete po 2.000 kuna više.
 

Odluka je donesena u cilju povećanja nataliteta na području općine Baška Voda.