Odluka o dodjeli božićnica umirovljenicima i nezaposlenim osobama s područja Općine Baška Voda

Općina Baška Voda će i ove godine dijeliti božićnice nezaposlenima i umirovljenicima s područja općine Baška Voda sa mjesečnim mirovinama do 3 000 kuna. Nezaposleni i umirovljenici s područja općine Baška Voda koji primaju mirovine do 1.500 kuna ostvaruju pravo na 250 kuna božićnice, umirovljenici sa mirovinom do 2.500 kuna ostvaruju pravo na 200 kuna božićnice, a umirovljenici sa iznosom mirovine od 2.500 do 3.000 kuna ostvaruju pravo na 150 kuna božićnice. Božićnice se mogu pridići u prostorijama Općine Baška Voda u vremenu od 21. prosinca do 20. siječnja 2020. godine uz predočenje dokaza o prijavi na Hrvatski zavod za zapošljavanje, odnosno dokaza o visini mirovine, osobne iskaznice i OIB-a.


PDF PDFOdluka o dodjeli božićnica umirovljenicima i nezaposlenim osobama s područja Općine Baška Voda PDFBaška Voda grb