Obavijest

Grb RH

 

REPUBLIKA HRVATSKA

SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA

OPĆINA BAŠKA VODA

Ured načelnika

Načelnik

 

Baška Voda,  13.  ožujka  2020. godine

                                                                                             

O B A V I J E S T

 

 

Budući je potvrđena prisutnost novog koronavirusa u Republici Hrvatskoj, iako na području Splitsko-dalmatinske županije nije zabilježen niti jedan slučaj zaraze, ovim se obavještavaju mještani i posjetitelji općine Baška Voda  da se informiraju i educiraju o poduzimanju preventivnih mjera kako bi se izbjeglo daljnje širenje zaraze.

 

Nadležna tijela svakodnevno će obavještavati građane o stadiju prisutnosti  koronavirusa,  kao i o mjerama koje  moraju poduzeti u slučaju zaraze ili sumnje na postojanje kontakta sa zaraženim osobama.

 

Apeliramo na sve mještane na obvezu pridržavanja izdanih uputa nadležnih tijela kako u svom interesu, tako i u interesu lokalne zajednice.

 

Stožer civilne zaštite Općine Baška Voda pravovremeno će obavještavati mještane o eventualnim novonastalim okolnostima na području Općine Baška Voda, a ostale informacije dati će nadležne institucije.

 

 

 

 

Općinski načelnik

 

Josko Roščić