Obavijest o privremenoj izmjeni uredovnog radnog vremena za rad sa strankama

Grb RH

REPUBLIKA HRVATSKA

SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA

OPĆINA BAŠKA VODA

Ured načelnika

Načelnik

 

Baška Voda,  16.  ožujka  2020. godine

                                                                                             

O B A V I J E S T

Sukladno odluci Ministarstva zdravstva o proglašavanju opasnosti od epidemije zarazne bolesti COVID-19, a u cilju suzbijanja širenja bolesti, Općina Baška Voda privremeno mijenja uredovno radno vrijeme za rad sa strankama u upravnim tijelima općinske uprave.

Od ponedjeljka, 16. ožujka 2020. godine sva komunikacija općinske  uprave odvijat će se iskjučivo putem telefona: 620-244  i elektronske pošte: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Stranke će se u uredima primati isključivo u terminima unaprijed dogovorenima putem telefona ili elektronske pošte

Molimo na odgovorno ponašanje prema sebi i prema društvu u kojem živimo. Preporuča se poštovati  mjere  koje izdaju nadležna tijela, kako bi se opasnost od koronavirusa svela na najmanju razinu.

Općinski načelnik

Josko Roščić