Obavijest

Grb RH

 

REPUBLIKA HRVATSKA

SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA

OPĆINA BAŠKA VODA

Općinski načelnik

Baška Voda

 

 

O B A V I J E S T

               

Svim korisnicima javno prometnih površina i pomorskog dobra koji su do sada uredno izvršavali svoje obveze, kao Načelnik Općine Baška Voda predlažem da se odmah po dobivanju Rješenja uplati 1/3, odnosno 30 % od cijene korištenja navedeno (odnosi se na sve korisnike osim korisnika koncesijskog odobrenja za iznajmljivanje ležaljki i suncobrana kojima je već niska cijena korištenja) . Konačnu Odluku, a koja će zavisiti ishodu turističke sezone donijeti će Općinsko Vijeće Baška Voda.

Želeći dobro razmotriti situaciju koja nas je snašla učiniti ću sve kako bih Vama korisnicima maksimalno izašao u susret.

Napominjem da smo gore navedeni  stav oko cjenika na pomorskom dobru zatražili i od Splisko-dalmatinske županije, od koje očekujemo potvrdan odgovor.

Obzirom na određene nejasnoće među korisnicima, ovim Vas putem pozivam da mi se slobodno obratite, te provjerite bilo koju informaciju koja se kosi s objavama na službenoj web stranici Općine Baška Voda.

Svim korisnicima javno prometnih površina i pomorskog dobra će osobno, na ruke, biti uručena ova Odluka.

 

 

Općinski načelnik

Josko Roščić