Sastanak povodom nadolazećeg „Sajma: Okusi Hrvatsku“

Danas,  18.kolovoza 2020. u  prostorijama Turističko-športske luke Baška Voda d.o.o. u 9 sati, održan je sastanak povodom nadolazećeg „Sajma: Okusi Hrvatsku“ koji se po predviđenom planu treba održati 28. kolovoza / petak i u subotu 29. kolovoza.

Sastanak je predvodio Načelnik Općine Baška Voda godspodin Josko Roščić koji je naglasio svrhu održavanja takvih manifestacija koji prije svega za cilj imaju poticanje hrvatskih domaćih proizvoda, kao i njihovu afirmaciju.

Zaključak sastanka je da  se isti i organizira na predviđeni datum uz potrebne i preporučene epidemiološke mjere koje su neophodne za održavanje istog i pod ovim okolnostima.

Sljedeći sastanak povodom organizacije „Sajma“ biti će održan početkom idućeg tjedna kako bi se dobio precizniji uvid u samu situaciju i koji će odrediti krajnje smjernice o kojima će ovisiti organizacija samog „Sajma“.

                                                                                                              Načelnik Općine Baška Voda

                                                                                                                      Josko Roščić