Općina Baška Voda financira kupnju radnih bilježnica i likovnih mapa

U cilju potpore roditeljima učenika osnovnih škola, Općina Baška Voda je prethodnih godina financirala školske udžbenike svim učenicima s područja općine Baška Voda.
S obzirom da Županija Splitsko-dalmatinska osigurava financijska sredstva za kupnju školskih udžbenika od 2018 godine općinski načelnik je donio odluku o financiranju radnih bilježnica i likovnih mapa, pa nastavljamo s dobrom praksom te svi osnovnoškolci i ove godine skupa sa roditeljima nemoraju brinuti o školskim knjigama i radnim bilježnicama.

Ukoliko školarac sa područja općine Baška Voda pohađa školu u drugom gradu pozivamo roditelje ako nisu već da se jave u Općinu kako bi ostvario ista prava.

Svim školarcima želimo uspješnu školsku godinu!

 
 

PDF PDF Odluka - financiranje radnih bilježnica i likovnih mapa