Obavijest studentima i učenicima za dodjelu jednokratnih potpora

Grb RH

REPUBLIKA HRVATSKA

SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA

OPĆINA BAŠKA VODA

Općinski načelnik

 

 

O B A V I J E S T

STUDENTIMA I UČENICIMA ZA DODJELU JEDNOKRATNIH POTPORA ZA ŠKOLSKU/ AKADEMSKU  2020/2021. GODINU

S obzirom na situaciju sa pandemijom COVID-19, a sve u cilju sprječavanja širenja zaraze te pridržavanja epidemioloških mjera i preporuka, ove godine će Općina Baška Voda biti primorana otkazati svečanu dodjelu jednokratnih potpora koja se svake godine održavala u predblagdansko vrijeme, te se sukladno tome obavještavaju učenici i studenti koji su se prijavili na natječaj za dodjelu jednokratnih potpora za školsku/akademsku 2020./2021. godinu, a koji još nisu dostavili vlastite brojeve računa da u što skorijem roku isto naprave kako bi im dodjeljena jednokratna potpora mogla biti isplaćena.

 

U Baškoj Vodi, 16. studenoga 2020. godine

 

Općinski načelnik

Josko Roščić


PDF preuzimanjeObavijest studentima i učenicima za dodjelu jednokratnih potpora PDF