Božićnice za nezaposlene osobe i umirovljenike s područja Općine Baška Voda

Općina Baška Voda dodijelit će božićnice svim nezaposlenim osobama s područja općine Baška Voda koji su u evidenciji Zavoda za zapošljavanje i umirovljenicima s područja općine Baška Voda koji primaju mirovine do mjesečnih iznosa od 3.000,00 kuna / 398,17 eur.

 

Svi nezaposleni s područja općine Baška Voda koji se nalaze u evidenciji Zavoda za zapošljavanje i umirovljenici s područja općine Baška Voda koji primaju mjesečne mirovine u iznosima do 2.000,00 kuna ostvaruju pravo na božićnicu u iznosu od 400,00 kuna / 53,09 eur.

Umirovljenici koji primaju mirovine u mjesečnim iznosima od 2.001,00 do 3.000,00 kuna, ostvaruju pravo na 300,00 kuna / 39,82 eur božićnice.

 

Sve nezaposlene osobe s područja općine Baška Voda su dužni priložiti osobnu iskaznicu kojom potvrđuju prebivalište na području općine Baška Voda te dokaz o tome da se nalaze u evidenciji Zavoda za zapošljavanje kao nezaposlena osoba.

Svi umirovljenici s područja općine Baška Voda su dužni priložiti osobnu iskaznicu kojom potvrđuju prebivalište na području općine Baška Voda te presliku zadnje isplate mirovine.

 

Sve osobe koje ostvaruju pravo na božićnicu sukladno odredbama ove Odluke, božićnicu mogu preuzeti u vanjskoj prostoriji TŠL Baška Voda, Obala sv. Nikole 2, Baška Voda, u periodu od 15. prosinca do 22. prosinca 2022. godine od 9,00-11,00 sati.

 

Glasnik, broj 21, 17. studenoga 2022.