Sajam domaćih proizvoda "Okusi Hrvatsku!" - fotogalerija

U Baškoj Vodi održan je 8. sajam "Okusi Hrvatsku" u organizaciji Općine Baška Voda i LAG Adriona uz suradnju s TZ Baška Voda i TŠL Baška Voda. Sajam je otvoren 20. lipnja. Posjetitelje je pozdravio općinski načelnik Josko Roščić, a sajam otvorio, u ime župana Blaženka Bobana, gospodin Anđelko Katavić, pročelnik za gospodarstvo Splitsko-dalmatinske županije, uz prisustvo predsjednice LAG Adriona Dragice Vranješ, direktora TZ Baška Voda Ante Jurišića, direktora TŠL Baška Voda Marina Beroša te predsjednika Općinskog vijeća Antu Lončara. Na sajmu uz odlične nastupe Općinske glazbe Baška Voda, klape Basce , Roso banda, Klape Sv. Juraj i Orkestra Hrvatske ratne mornarice brojni posjetitelji su uživali u domaćim proizvodima, dobroj ponudi hrane i pića.

„Želimo povezati Podbiokovlje i Zabiokovlje, podržati suradnju između sektora turizma i poljoprivrede, ponuditi sve što Splitsko-dalmatinska županija može dati. Smjer turizma kojem težimo je upravo taj da se u ponudi nalaze izvorno hrvatski proizvodi, da hoteli, restorani te ostali turistički objekti na području općine ponude hrvatske proizvode, a da turisti i posjetitelji prepoznaju domaću kvalitetu.
Zahvaljujem se još jednom u ime Općine Baška Voda županu Splitsko-dalmatinske županije Blaženku Bobanu i njegovu izaslaniku pročelniku za gospodarstvo Anđelku Kataviću. Zahvaljujem se Općinskoj glazbi Baška Voda, Klapi Basca, Roso bandu, klapi Sv. Juraj i Orkestru Hrvatske ratne mornarice. Zahvaljujem se i svim izlagačima, te nam je bilo drago čuti da su zadovoljni posječenošću i prodajom, a nadamo se da su dogovorili i buduće suradnje. U ovoj situaciji, pa i uz buru koja je puhala više nego zadovoljni smo sajmom i vidimo se opet u kolovozu na drugog dijelu sajma!“
Josko Roščić, općinski načelnik

„Projekti koje smo radili prešli su brojke od 250, a njihova vrijednost davno je premašila 100 milijuna kuna, 100 ljudi prima plaću iz EU fondova na našim projektima svake godine, ali ništa ne zamjenjuje izravnu prodaju i kontakt koji njegujemo i u ovim uvjetima korona krize i ovim sajmom.“
Dragica Vranješ, predsjednica LAG Adriona