Eko akcija čišćenja podmorja

I ove godine Općina Baška Voda organizira čišćenje podmorja na području cijele općine. U subotu 30.04.2022. krećemo u veliku akciju čišćenja. Pozivamo sve zainteresirane mještane Općine Baška Voda da se prijave na akciju čišćenja na telefon +385 (0)99 474 9786 ili na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.. Akcija će započeti u luci Baška Voda u 9h.

Plaže u općini su dobitnice „Plave zastave“ i  „Plavog cvijeta“, proglašene među 10 najboljih plaža prema Daily Mailu, imale više pregleda web kamere od Mjeseca i NY, a Baška Voda je proglašena šampionom Turističke patrole Večernjeg lista.

Prošlogodišnjom eko akcijom čišćenja podmorja na području Općine Baška Voda zahvaljujući volonterima i organizatorima i podmorje naših mjesta očišćeno je od smeća, a kako bi ostalo čisto i ove godine nastavljamo s akcijom.

 

Image