43. Prvosvibanjski uranak u Baškoj Vodi

Baška Voda, već tradicionalno, organizira trodnevnu proslavu Međunarodnoga praznika rada.
Fešta započinje 29. travnja 2023. godine (subota) sa dječjim programom „Klaun Šarenko show“ u 17.30 sati na trgu, ispod gorice. Nastavlja se u 20.30 sati uz 'Tribute to Vinko Coce'.
30. travnja 2023. (nedjelja) u 20.30 sati slijedi koncert grupe Dalmatino i bogati vatromet u centru mjesta. Program se nastavlja 1. svibnja (ponedjeljak) budnicom Općinske glazbe Baška Voda i spletom nastupa glazbeno-umjetničkih sastava, klapa i veselih sportskih nadmetanja (utrka magaraca, utrka konobara, alka u karijolama, potezanje konopa i hodanje po lojavoj gredi) uz zanimljive nagrade poput pršuta i demejane vina. U baškovoškim restoranima pripremaju se razni dalmatinski specijaliteti popraćeni glazbom uživo cijeli dan.
Dobro došli u Bašku Vodu i sretan Praznik rada!
 
Plakat 01